Çocuklar İçin Sayılarla Boyama

Özellikle son yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlayan sayılarla boyama setleri, hem çocukların yeni bir hobi edinmeleri, hem de sanat konusunda kendilerini geliştirmeleri adına kullanılır. Böylelikle çocuklar bir yandan hoşça vakit geçirirken, bir yandan da renklere aşina olur ve belki de kendi geleceklerini buna göre şekillendirebilirler. Bu açıdan bakıldığında çoçuklar için sayılarla boyama setleri, oldukça faydalı ürünlerdir ve her çocuğun kullanılması önerilir.

Çocuklar İçin Sayılarla Boyama Setleri

Sayılarla boyama setleri, satın alınan tablodaki numaralandırılmış kısımların, o numaralara denk gelen renklerle boyandığı setlerdir. Bu setler genelde çocuklar için kullanıldığı gibi, resim yapmak isteyen fakat bir türlü başlayamayan yetişkinler için de uygun olabilir. Bu noktada bir sayılarla boyama seti alabilir ve kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. Söz konusu boyama setleri arasında çok sayıda seçenek bulunur. Bu seçeneklerden kendiniz için en uygun olanı tercih ederek alabilir, hem kendinizin, hem de çocuğunuzun hoşça vakit geçirmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Sayılarla boyama setleri arasında manzara, hayvan figürleri, soyut çalışmalar ve çiçekler bulunur. Genellikle çocuklar için daha basit setler de tercih edilebilir. Aynı zamanda ünlü sanatçılara ait ünlü eserlerin de sayılarla boyama setleri bulunur. Sipariş ettiğiniz sayılarla boyama seti, genellikle yetişkinler için 40x50 cm boyutlarında, çocuklar için ise 20x20 cm boyutlarındadır ve tuval şasesine gerili olarak gönderilir. 

Aynı zamanda söz konusu set içerisinde yer alan ürünler şunlardır:

  • Çocuklar için olan boyama setlerinde; resme uygun renkte boyalar, 2 farklı boyutta fırça ve askı aparatı.
  • Yetişkinler için olan boyama setlerinde; 3 tane farklı boyutta fırça, tüm renklerdeki su bazlı akrilik boyalar, askı aparatı, kullanım kılavuzu.

Aynı zamanda eğer tüm bu ürünleri sipariş ederken evinizde bir masa şövaleniz yoksa bir masa şövalesi almanız da önerilmektedir.

Çocuklar İçin Sayılarla Boyama Setinde Neler Kullanılır?

Sipariş ettiğiniz sayılarla boyama seti içerisinde, ihtiyacınız olan her türlü malzeme bulunur. Eğer sipariş ettiğiniz resim içerisinde kahverengi, mavi ve sarı renklere ihtiyaç duyacaksanız, bu renklerdeki boyalar da siparişiniz ile birlikte gönderilir. Aynı zamanda farklı boyutlarda fırçalar da set içerisinde yer alır. Yani siparişiniz elinize ulaştıktan sonra tek yapmanız gereken, sayılara karşılık gelen renklerle tablonuzu boyamaya başlamaktır.

Çocuklar İçin Sayılarla Boyama Setleri ile Tablo Nasıl Boyanır?

Çocuklar için sayılarla boyama setleri, çocukların hem öğrenmesi, hem de kendilerini geliştirmesi için büyük kolaylık sağlar. Sipariş ettiğiniz tablo elinize renksiz olarak oluşur ve tablo üzerinde boyamanız gereken yerlerde sayılar vardır. Aynı zamanda bu sayıların her birinin karşılık geldiği renkler vardır. Tablo, sayılara karşılık gelen renkler ile boyamaya başlanır. Bütün sayılar, karşılık gelen renklerle boyandığında tablonuz tamamlanmış olur. Daha sonra bu tabloyu isterseniz, çocuğunuzun odasına, isterseniz evinizin herhangi bir noktasına asabilirsiniz.

Zaman içerisinde çocuğunuz bu tablolardan yapmaya devam ettikçe hem renkleri tamamen öğrenmiş, hem de kendisini bu anlamda geliştirmiş olacaktır. Hatta öyle ki, çocuğunuzun yapmış olduğu tablolardan evinizde küçük bir sergi bile oluşturabilirsiniz.

Çocukların Sayılarla Boyama Setleri ile Hayatı Renklensin

Elbette her çocuğun hayatı ve hayal dünyası renklidir. Fakat bu renkli hayal dünyalarını dışarı vurmak, hem onların kendilerine olan güvenini çoğaltır, hem de ileride büyük bir sanatçı olabilmelerini sağlayabilir. Bu yüzden her çocuğun sanatsal faaliyetler içinde bulunması gerekir. İşte bu noktada çocuğunuzun sanatsal olarak kendini geliştirmesi için siz de yola çocuklar için sayılarla boyama setleri ile başlayabilirsiniz. Böylelikle çocukların hem hayal dünyasının, hem de fiziksel dünyalarının daha iyi bir noktaya geldiğini, daha da renklendiğini fark edebilirsiniz.

Çocuklar için sayılarla boyama setleri yalnızca evlerde kullanmak üzere tasarlanan bir ürün değildir. Aynı zamanda okullarda, kreşlerde, anaokullarında ya da gündüz bakım evleri gibi alanlarda da kullanılabilir. Böylelikle buralarda bulunan çocukların vakitlerini dolu bir şekilde geçirmeleri sağlanmış olur. Bu hem bu tarz eğitim kurumları açısından, hem aileler açısından bakıldığında, çocuklar için oldukça sağlıklı ve keyifli bir durum ortaya çıkarır. Bu ürünlerin sitemiz üzerinden satın alımlarında hem rahat ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamış, hem de arzu ettiğiniz ürünlere çok hızlı bir şekilde sahip olmuş olursunuz.

Çocuklar İçin Sayılarla Boyama Seti İçin Doğru Adres: wombhobby.com

Eğer çocuklar için sayılarla boyama setini sitemiz üzerinden satın alırsanız, bu durum beraberinde sizin için büyük kolaylık sağlar. Çünkü site üzerinde hızlı sipariş ve onay özellikleri bulunur. Yani siz siparişinizi verdikten sonra, siparişiniz çok hızlı bir şekilde onaylanır ve bu da ürünün bir an önce elinize geçmesini sağlar. Sitemize girdikten sonra kendinize en uygun ürünü seçebilir ve hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Firma üzerinden satın aldığınız ürünlerin tamamı kaliteli olarak üretilmiş ürünlerdir. Yani kalitesiz ürünlere çok yüksek fiyatlar ödemektense, sitemiz üzerinden yüksek kalitede ürünleri düşük ücretlerle alabilirsiniz. Ürünlerin kaliteli olması, aynı zamanda çocuğunuzun sağlığı açısından önemlidir. Firmamızın ürünleri tamamen sağlıklıdır ve çocuğunuza herhangi bir şekilde zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden siz de sitemiz üzerinden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Aynı zamanda sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişler, sipariş ettiğiniz saate de bağlı olarak aygın gün kargoya verilir. Böylelikle ürün birkaç gün içerisinde elinize ulaşmış olur. Türkiye'nin en başarılı kargo şirketleri ile çalışan sitemiz, aynı zamanda ekonomik kargo fiyatları ile de dikkat çeker. Bazı ürünler için ve toplu satın alımlarda ücretsiz kargo seçeneği de bulunur. Yani çocuğunuz için aldığınız setlerde ücretsiz kargo imkanından da faydalanabilirsiniz. Aynı gün kargolama Türkiye'de bu alanda hizmet veren firmalar için alışılmış bir durum değildir. Bu sitemizin sektördeki başarısını gösteren en önemli unsurlardan biridir. Sonuç olarak siz de firmamız ile hem hızlı bir şekilde, hem de çok düşük fiyatlarla çok kaliteli çocuklar için sayılarla boyama setlerine sahip olabilirsiniz.

Çocuklar Sayılarla Boyama Setleri ile Yeni Bir Hobi Kazansın

Çocukların gelişim süreçlerinde nelerle ilgilendikleri, boş vakitlerini nasıl geçirdikleri ve ne tür hobiler edindikleri oldukça önemlidir. Bu sebeple ailelerin de çocuklarının gelişimi adına onların edinecekleri hobilerle ilgili olarak belirli hamleler yapması gerekir. Eğer siz de ister kendi çocuğunuz, isterseniz de hediye olarak vermek adına, çocukların gelişimine katkı sağlayacak bir ürün arıyorsanız, çocuklar için sayılarla boyama setleri oldukça uygun bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Bu noktada sitemiz alanında en başarılı ve Türkiye'nin en güvenilen alışveriş sitesi olarak karşımıza çıkıyor. Gerek sahip olduğu geniş ürün yelpazesi, gerekse de müşterilerinin hizmetine sunduğu ürünlerin kalitesi ile, piyasadaki rakiplerinin birkaç adım önünde duruyor. Bu noktada müşteriler için geriye yalnızca bu güvenilir firmanın hizmetinden keyifle faydalanmak kalıyor. Eğer ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak ve hemen kendinize ya da çocuğunuza uygun bir ürün seçmek isterseniz, internet mağazamızı ziyaret edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz. Bu alanda zirvede bulunan bir alışveriş sitesi olarak ve her gün kendimizi geliştirerek sizleri bekliyoruz.

Keyifli alışverişler dileriz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR