Soyut Çalışmalar Sayılarla Boyama

Pandemi döneminde herkes bunalıma girerek psikolojik anlamda ciddi sıkıntılar yaşamaktadır. Bu dönemde her yer kapalı olduğu için insanlar sürekli evde kalmak durumunda oluyorlar. Bu yüzden de yapacak bir şey arıyorlar. Pandemi döneminde kimi insan kendini temizliğe, kimisi kitaplara, bazıları da filmlere verdi. Bu zorlu süreçte vakit geçirmek için, farklı yemek tarifleri denenebilir, el sanatları öğrenilebilir, freelancer çalışarak para kazanılabilir ve online kurslardan bir şeyler öğrenilebilir. Bunların yanı sıra resim çizmek, boyama yapmak ya da ahşap boyaması öğrenmek de harika hobiler arasında yer almaktadır. Bizim sitemizdeki şahane boyama tablolarını satın alarak, kendiniz için dinlendirici bir hobi edinebilirsiniz.

Soyut Çalışmalar Sayılarla Boyama Setleri

Soyut çalışmalar, sayılarla boyama setlerimizdeki resimleri tamamen kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Herkesin zevkine uygun çeşitlerimiz mevcuttur. Dilek ağacı sayılarla boyama setimiz oldukça renklidir ve yaptıktan sonra duvara asarak dekor olarak kullanabilirsiniz. Bu setimiz 40x50 cm ölçülerindedir ve size tuvale gerili şekilde teslim edilmektedir.

Pastel kadın sayılarla boyama setimiz de, son derece soyut ve karışık renkli bir settir. Renkleri boyarken resim üzerindeki numaralara dikkatlice bakmalısınız ve bu numaralara uygun olan renkleri kullanmalısınız. Böylece doğru resmi ortaya çıkarabilirsiniz. Çok farklı renkler kullanarak resmi karıştırmamanız iyi olacaktır. Pastel kadın sayılarla boyama setimiz 40x50 cm boyutlarındadır.

Romantizm ve balonlar sayılarla boyama setimiz ise, daha çok romantik partnerlerin ve gençlerin tercih ettiği boyama setimizdir. Resimde, kırmızı, mavi, sarı renkte balonlar, arkası dönük bir kadın ve bir köprü manzarası vardır. Resimde kadının elini tutan bir erkek eli vardır. Böyle romantik bir resim tablosudur.

Sahilde dans sayılarla boyama setimiz de yine son derece romantik bir resimdir. Dans eden kadın ve adam vardır. Arkalarında da ayrı iki kişi vardır. Sıra dışı bir soyut çalışmadır. Alışılmamış öğelerden hoşlanıyorsanız, bu setimizi alabilirsiniz.

Bunların haricinde, renkli kanal, kokteyl, mistik ağaç, siyah beyaz kadın, portre ve karanlık orman temalı sayılarla boyama setlerimiz mevcuttur. Moda, burçlar, mevsimler ve kumsal manzaralı, tuvale gerili resimlerimiz de çok satmaktadır.

Soyut Çalışmalar Sayılarla Boyama Setinde Neler Kullanılır?

Tüm boyama setlerimizde bulunan resimler 40x50 cm ölçülerindedir. Tüm resimlerimiz tuvale gerili bir şekilde teslim edilir. Bizim İnternet sitemizden satın alacağınız boyama setleri içerisinde, küçük, orta ve büyük olmak üzere 3 adet boyama fırçası bulunmaktadır. Ayrıca, her rengin olduğu su bazlı akrilik boyalar, askı aparatı, kullanım kılavuzu ve resmin bitmiş halinin bir fotoğrafı, setin üzerinde yer almaktadır. Fırçalarımız son derece kalitelidir. Fırçaların tüyleri dökülmez ya da sapları hemen kırılmaz, sağlamdır. Boyalarımız canlı renklerdir ve su bazlı olduğu için kullanımları çok daha kolaydır. Fırça olarak 3 adet yeterli olmazsa, kendiniz ekstra fırça satın alabilirsiniz. Boyama setlerimizdeki resimlerin üzerinde numaralar vardır ve her numaraya karşılık gelen bir renk vardır. Numaraların karşılığındaki doğru renkleri yaparsanız, ortaya doğru resim çıkar. Yaptığınız resmi odanızın ya da salonunuzun duvarına çerçeveletip asabilirsiniz. Bu sizin için hem bir boyama hatırası hem de hoş bir dekor olur.

Soyut Çalışmalar Sayılarla Boyama Setleri İle Tablo Nasıl Boyanır?

Soyut çalışmalar sayılarla boyama setlerimizdeki, numaralı resimleri boyamak hiç de zor değildir. Siz ilk kez boyama yapıyor olsanız bile, kolaylıkla boyayabilirsiniz. Sadece ilk kez başlarken yavaş bir şekilde başlamanız sizin için daha iyi olur. Su bazlı boyalarımıza çok az su ilave ederek güzelce karıştırmalısınız. İki ayrı kaba temiz su hazırlamalısınız. Birisi, boyanız koyulaşınca biraz sulandırmak için, diğeri de, fırçalarınızı durulamak için gerekli olacaktır. Fırçalarınızı durulama zahmetine girmek istemezseniz, resimde bulunan renk sayısı kadar fırça almanız gerekebilir. Bu yüzden, aynı fırçayı kullanmak istediğiniz alan farklı renkteyse, fırçanızı suda durulamanız daha pratik bir çözüm olacaktır.

Paketleme işlemlerimiz özenle yapılmaktadır. Tuvalinize ya da resminize herhangi bir şekilde zarar gelmez. Boyalarınız ve fırçalarınız da sağlam bir şekilde paketlenir. Kargomuz ücretsizdir. Tüm ürünlerimize şu an ciddi indirimler uygulanmaktadır.

Soyut Çalışmalar Sayılarla Boyama Setleri İle Hayatınızı Renklendirin

Yeni bir hobi edinmek isteyenler, uzun bir kitap serisine, yeni bir diziye ya da farklı bir kurs arayışına girmektedirler. Yeni yabancı dil öğrenen, bilgisayar öğrenen, bildiklerini anlatarak para kazanan ve yazarlık yapan çok sayıda insan vardır. Özellikle bu zorlu süreçte siz de kendinize iyi gelecek, hayatınıza farklılık katacak ve sizi mutlu edecek bir hobi edinmek istiyorsanız, bizim boyama setlerimizi kesinlikle satın almalısınız.

Boyama setlerimiz arasında ünlü ressam Van Gogh'un bir portesini de görebilirsiniz. Afrika dansı 1 ve Afrika dansı 2 adlı resimlerimiz ise, dekorasyon ürünü olarak harika olacaktır. Çiçeklenmek temalı 4 adet çalışmamız vardır. Bu çalışmalar oldukça profesyonel görünür ve soyut çalışmanın harika birer örneğidirler. Tutku ve dans tutkusu temalı resimlerimiz oldukça kışkırtıcı, kaliteli ve hoş birer manzaradırlar. Soyut kadın portreleri, astronot temalı resim, kumsal ve deniz manzaraları en şık ve boyaması zevkli olan ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Soyut çalışmalar hem çok renkli hem de siyah beyaz olabilir. Kendi zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

Babam ve oğlum sayılarla boyama setimiz de duygusal ve derin bir soyut çalışmadır. Resimde kocaman bir ay vardır, etrafında siyah kuşlar vardır ve gökyüzü alacakaranlık tonlarındadır. Bir baba ve oğlu, yüksek bir kayalık üzerinde arkası dönük bir şekilde durmaktadır. Bu resmi babalar gününüzde babanıza hediye olarak boyayabilirsiniz. El emeği olan hediyeler her zaman çok özeldir.

Ateşli tango sayılarla boyama setimiz ise, çok tutkulu bir partnerin resmidir. Resmin arka planda çok sayıda renk vardır. Bu yüzden sayılara çok dikkat etmenizde fayda var.

Soyut Çalışmalar Sayılarla Boyama Seti İçin Doğru Adres: Wombhobby.com

Eşsiz, güvenilir, çeşitli, uygun fiyatlı ve cazip ürünlerimizle sizleri hobi sitemize davet ediyoruz. Bizim İnternet sitemizden güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz. Kart bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz asla üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Ödeme yaparken de cep telefonunuza gelen kodla birlikte alışverişinizi onaylamadığınız sürece, alışverişiniz tamamlanmaz. Bu da bizi çok güvenilir bir alışveriş sitesi yapar. Kargomuz ücretsizdir ve size olabildiğince hızlı bir şekilde teslim edilir. En geç 3 gün içerisinde kargonuz elinize ulaşır. Boyama hobisi ve soyut çalışmalar sayılarla boyama setlerimizi, çocuk, genç ve yetişkin olmak üzere her yaş grubu kullanabilir. Resimler üzerinde sayıların olması sizin için harika bir rehberdir. Yine de takıldığınız yerde sizin için hazırladığımız kullanım kılavuzunu okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Soyut Çalışmalar Sayılarla Boyama Setleri İle Yeni Bir Hobi Kazanın

Boş zamanlarınızı kaliteli bir şekilde değerlendirmek için, bizim boyama setlerimiz en ideal seçenektir. Tamamen profesyonelce çizilmiş olan resimlerimiz, size tuvale gerili şekilde hazır olarak gelir. Boyama yapmak için kendinize ayırdığınız özel alanda, tuvali güzelce kurarak, hemen boyamaya başlayabilirsiniz. Bu mükemmel hobiye hemen başlamak için sitemizi ziyaret edin ve zevkinize uygun soyut çalışmalarımızı satın alın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR