Sayılarla Boyama

Sayılarla boyama setimiz ile resim konusunda yer alan renkleri, şekilleri ve resmin bütününü görmenizi sağlar. Sayılarla boyama resimde yer alan renklere karşılık gelen sayı, işaretli olarak şekillere bölünmüştür. Bu sisteme uygun olarak yaptığınız resimlerde tam anlamıyla resminizi tamamlamış olacaksınız. Resimde yer alan her konunun ayrı bölümlere ayrılarak yorumlanması ile anlam ifade edebilecek bir görüntü ortaya çıkaracaksınız.

Daha kolay ve sistemli resim yapmaya yarayan sayılarla boyama setimizle birbirinden farklı eserler ortaya çıkaracaksınız. Basılı olarak bulunan diyagrama ihtiyaç duymadan resimde yer alan bir konuyu daha iyi analiz edebilecek ve uygulayacaksınız. Sayılara göre boyama tekniğini kullanan Leonardo De Vinci de sayılarla boyama tekniğini formüle ederek çizimlerini numaralandırarak yardımcılarına boyatmıştır. Bilimsel bir boyama tekniği olan sayılarla boyama ile dilediğiniz tabloyu yapabileceksiniz.

Sayılarla Boyama

Sayılarla boyama setlerimiz her ihtiyaca uygun olarak üretilmiş ve zengin renk seçeneklerine sahip olarak hizmetinize sunulmuştur. Setimizin içerisinde yer alan fırça, tencere boyası ve resim taslağı yer alıyor. Resmin tam olarak bitmesi adına tüm renkler sizlere sunulmuştur. Mevcutta yer alan kendinize ait farklı boyalardan da yardım almanız mümkün olabilir. Önemli olan sayılara eş gelen uyumlu renklerin kullanılıyor olmasıdır. Setimizde kullanılan akrilik ve yağlı boyalar kullanılan boya çeşitlerimiz arasındadır. 

Kalem kiti ve sulu boya gibi su bazlı boyalar da kullanılabilir. Sayılarla boyamada sizler için tercih ettiğimiz boya çeşitleri tüm ihtiyacınızı karşılayacaktır. Zamanla kendi resimlerinizi formüle edebilecek ve sayılarla boyama tekniğini kendi eserlerinizde de uygulamaya başlayacaksınız. Birinci sınıf kalitede üretilen boyalarımız resimlerinizin kaliteli olarak ortaya çıkmasına katkı sağlar. Bir resim için en önemli olan unsurlar arasında boyaların kullanımı vardır. Bunun yanı sıra fırça dokunuşları, teknik ve renk uyumları ile resmin kompozisyonu ortaya çıkar. Sizlere öncelikle gördüğünüz bir resmi nasıl analiz edeceğinizi gösteriyoruz.

Sayılarla Boyama Setinde Neler Kullanılır?

Sayılarla boyama setinde kullanılan birçok renk boya, fırça, boyama taslağımız ve boya kabımız yer alıyor. Farklı boyama setlerimiz arasında yer alan büyük sayılarla boyama setimiz oldukça kullanışlıdır. Birbirinden farklı boyama setlerimizde yer alan oldukça farklı boyama içeriklerimiz bulunur. Resim taslağında ihtiyaç duyacağınız tüm renklere sahip olabilir, kendinize ait boyalarınız arasından en uyumlu renkleri de kullanabilirsiniz. Boyalarımız arasında yer alan akrilik boyalar günümüzde her alanda kullanılan boyalar arasındadır. En zengin renk seçeneğine sahip olan akrilik boyalarımız, sayılarla boyama konusunda oldukça başarılı bir kullanım sağlar.

Sayılarla Boyama Nedir?

Sayılarla boyama setlerimizi kullanarak bir tablo ortaya çıkarmak için öncelikle taslağımızı detaylı olarak incelmeli ve taslak üzerinden yer alan sayılara karşılık boyaları uygulamanız gerekir. En uygun boyama seçenekleri ile resminizi kısa sürede tamamlayacaksınız. Boyama teknikleri ile uğraşmak zorunda kalmadan daha sistemli bir şekilde resminizi oluşturabileceksiniz. Her renk belirli bir sayıya işaret etmektedir. Renklerin daha büyük alandan küçük alana kadar oluşturulması, resim üst tarafından çalışarak boyanın bozulmasını önler. Büyük alanlardan küçük alanlara giderek boyanızı yapacak ve daha kısa sürede resminizi tamamlayacaksınız. Fırça kontrollü olarak belirli bir tarafa doğru boyanır. Fırçanızı kontrollü kullanarak bir noktadan diğer noktaya kadar kullanılması keskin bazı nesnelerin ortaya çıkmasına destek olur. Vazoda yer alan gölgelendirme, kenar, göz rengi gibi bazı oyama kısımlarında kolaylıkla boyama yapmanızı sağlar.

Sayılarla Boyama İle Hayatınızı Renklendirin

Sayılarla boyama setlerimiz sizlere renkleri daha doğru kullanmanız konusunda destek sağlar. Günlük stresli koşuşturma arasında bir mola vererek hayatınıza renk katabilir, sanat alanında kendinizi geliştirebilirsiniz. Resim yapmanın kişi psikolojisine katkısı oldukça büyüktür. Aynı zamanda üretim olarak kendinizi daha verimli hissedecek, resim yapmayı bir yaşam biçimi haline getireceksiniz. 

Fırçalarımız resimde yer alan küçük bölümleri boyamanız adına küçük olarak tasarlanmıştır. Büyük şekillerde bu küçük fırçaların kullanılması ise oldukça zaman harcamanıza ve yorulmanıza neden olur. Büyük alanlarda kullanacağınız büyük fırçalar, küçük alanlarda çok verimli olmaz ve boyanın taşmasına neden olur. Koyu renklerle başladığınız resimlerde bazen en açık renklerle de başlayabilirsiniz. Renkleri seçerken karanlıktan daha ışıklı tonlarda seçim yapmanız tavsiye edilir. Açık ton ve koyu tonlar her zaman kontrast oluşturur ve daha belirgin bir hale gelir. 

Fırçanızı boyaya batırırken öncelikle çok fazla batırmamanız gerekir. Sadece fırçanızın ucunu batırmalı ve resminizi bu şekilde uygulamalısınız. Fırçanızı temizlemek için su ve bez kullanın. Emek vereceğiniz bir sayılarla boyama resminizin sizlere kattığı enerji tarif edilemez. Kendi resminizi duvarınıza asabilir ve beğeni toplayabilirsiniz. Hobiler arasında ilk sırada yer alan resim yapmak profesyonel ya da amatör anlamda birçok kişinin yapmaktan zevk aldığı çalışmalar arasındadır. Setimizin en büyük avantajı ise kullandığınız seti daha profesyonel yönlendirme ile yapmanızdır.

Sayılarla Boyama İçin Doğru Adres: wombhobby.com

Sayılarla boyama seti için tuval üzerinde numaralandırma yapmanız adına parçaya ayrılan bazı numaralandırmalar yapılmıştır. Akrilik boyalarla her renk bir sayıya denk gelir. Boyaların dağılmaması adına boya çeşitleri arasında akrilik boyaları tercih etmekteyiz. Hem resim üzerinde eşit dağılıma sahiptir hem de daha kaliteli renkler ile birbirinden renkli resim ortaya çıkar. Tuval kullanımında dilediğiniz alanda resminizi tamamlamanızı sağlar. Bazı boyalarda kasnak ya da farlı materyaller ile tuval kullanılmak zorundadır. 

Sayılarla boyama setimiz içerisinde yer alan boyalarımız akma ya da dağılma yapmaz bu nedenle dilediğiniz alanda resim yapabilirsiniz. Tüm resimleriniz sizlerin ortaya çıkardığınız emeklerinizdir. Bu nedenle kısa sürede ortaya çıkardığınız profesyonel resimleri duvarınıza asacak, görenleri resminize hayran bırakacaksınız. Her işin bir sırrı vardır ve bu sır sizde kalacak. Numaralandırma sistemimiz sayesinde her fırça darbeniz kusursuz görünecek.

Sayılarla Boyama İle Yeni Bir Hobi Kazanın

Boş zamanların en iyi değerlendirme çalışmaları arasında olan resim yapma konusunda yeni bir boyut kazandırıyoruz. Resim yapma konusunda yaşadığınız tüm tereddütleri ortadan kaldırıyoruz ve resim yapabileceğinizi göstermek istiyoruz. Çoğu zaman hobilerinizden yeteneklerinizin olmaması nedeniyle vazgeçmiş olabilirsiniz. Sayılarla boyama sonucunda tuval kullanımını daha etkin yapacaksınız. Resim yaptığınızı gördükçe daha fazla resim yapmak isteyeceksiniz. Sayılarla boyama setlerimiz sanat eseri ortaya çıkarmanız adına yardımcı olan setler arasındadır. Boyamanın size katacağı keyif dışında ruhunuza olan katkısı tartışılmaz. Resim yaparken dilediğiniz yeri tercih edebilirsiniz. 

Boyama setlerimizi ister ağaç altında, ister pencerenizin önünde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yepyeni eserlerinizi ortaya çıkararak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Günümüzde birçok stresli koşuşturmadan çıkmış olabilirsiniz. Kişilerin kendilerini rahatlatmak adına uğraştıkları her aktivite keyif almaya yönelik hobilerden oluşur. Hobilerinize bir yenisini daha ekleyecek ve resim yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Çocuklarınızla aktivitelerinize boyama setlerimizi ekleyebilir, her fırça dokunuşunuzda bir hatıra saklayabilirsiniz. 

Artık resim yapamıyorum diye üzülmeyin. Dilediğiniz resimleri ortaya çıkaracak ve kendinizi en ünlü resim sanatçısı gibi hissedeceksiniz. Resimleri yorumlayacak, sergilere gitmekten daha fazla zevk alacaksınız. Kendinize bulacağınız en keyifli hobi olup, başarılı çalışmalarla iç dünyanıza katkı sağlayacaksınız. Boyalarımızın ve set içeriğimizin sizlere kolaylıkla resim yapmanız konusunda katkısı olacak.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR