Manzaralı Sayılarla Boyama

Resim çizmek ve boyama yapmak boş zamanlarda yapılabilecek en zevkli hobiler arasında yer almaktadır. Resim çizmek, boyama yapmaya göre çok daha zorlayıcı olabilir. Boyama yapmak için ise, ince, orta kalın ve kalın uçlu olmak üzere çeşit çeşit fırçalara ihtiyacınız olacaktır. İnce uçlu fırçalar, çok küçük bölgeleri boyamanız içindir. Orta kalın fırçalar, standart boyama fırçanızdır. Kalın uçlu fırçalar ise, daha büyük bölgeler ve arka plan için kullanılır. Gölgeleme veya eskitme gibi işlemler için ise başka ekipmanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Fırçaların haricinde ise, her renkten boya, palet ve bir su kabına ihtiyacınız olacak. Boyama yaparken de önlük giyerseniz sizin için iyi olur. Boyama yapmak için güzel resimlere ihtiyacınız olacak. Bunun için en ideal hobi mağazası biziz.

Manzaralı Sayılarla Boyama Setleri

Manzara resimleri, boyama için ilk akla gelen resim türüdür. Manzara resimlerinde hemen hemen her renk tonu bulunur. Bazı manzaralar yalnızca birkaç renkten oluşsa da, çoğunda renk çeşitliliği fazlasıyla mevcuttur. Manzara resimlerinde genelde, doğa, orman, şelale ve deniz temaları işlenmektedir. Bunların yanı sıra göl manzaraları, güzel şehir manzaraları ve araba manzaralı resimler de oldukça popülerdir. Bizim sitemizde, mevsim manzaralı, hayvan manzaralı, boğaz manzaralı ve mükemmel ülke manzaralarının bulunduğu resimler yer almaktadır. Meşhur dağ manzaraları, bahçeler, kasabalar, çiftlikler ve tarlalar da manzara resimlerimiz için harika öğelerdir. Boyama hobiniz için sitemizden harika ürünler satın alabilirsiniz.

Manzaralı Sayılarla Boyama Setinde Neler Kullanılır?

Manzaralı sayılarla boyam setlerimiz sizlere tamamen hazır bir şekilde gönderilmektedir. Tüm manzara resimlerimiz bir tuvale aittir ve düzgün bir şekilde tuvale gerilmiştir. Resim 40x50 cm ölçülere sahiptir. Size küçük, orta ve büyük olmak üzere 3 adet fırçayı gönderiyoruz. Daha farklı fırçalara ihtiyacınız olursa, kendiniz özel olarak satın alabilirsiniz. Manzaralı sayılarla boyama hobi kitimizin içerisinde, su bazlı bütün akrilik boyaları da göndermekteyiz. Manzaralı resim için askı aparatı ve kullanım kılavuzu da hobi kitinizin içerisinde mevcuttur. Bunların yanı sıra boyama hobi kitinin üzerinde, resmi boyamayı bitirdiğinizde son halini gösteren küçük bir resim bulunmaktadır. Bütün ürünlerimizde kargo ücretsizdir. Resimlerimizin boyanması ve size yolladığımız tuvalin kullanımı son derece kolay ve pratiktir.

Manzaralı Sayılarla Boyama Setleri İle Tablo Nasıl Boyanır?

Size yolladığımız manzaralı sayılarla boyama setlerinde, manzarada bulunan her öğe için belirlenmiş bir renk vardır. Bu renkler için de, manzaranın üzerinde numaralar vardır. Her numara için gösterilen rengi seçerek, manzaranızı boyamalısınız. Dilerseniz kendi belirlediğiniz renkleri de kullanabilirsiniz ancak, satın aldığınız manzara için, belirlediğimiz renkler en uygun renklerdir. Boyama yaparken, ince çizilmiş olan ve küçük görünen bölgeler için mutlaka ince fırçanızı kullanın. Su bazlı akrilik boyaları kullanırken de fazla boya almamaya özen gösterin. Boyalarınızı kullanmadan önce, kullanacağınız miktarı biraz su ile karıştırmalısınız. Böylesi daha iyi olur. Her boya alışınızda fırçaya ne kadar boya geldiğine dikkat edin. Aksi takdirde istemediğiniz yerlere boya damlayabilir. Dikkatli bir şekilde, sayılara göre boyamanızı bu şekilde yapabilirsiniz.

Manzaralı Sayılarla Boyama Setleri İle Hayatınızı Renklendirin

Günlük hayatınızda kendinizi çok boş hissediyorsanız, özellikle bu dönemde yapılabilecek bir uğraş bulamıyorsanız, boyama hobisi tam size göre. Boyama işlemi, baya zamanınızı alır ve yaparken kafanız dağılır. Bir şeylerle uğraşmak size kendinizi iyi hissettirir. Boyama yapmak bakış açınızı genişletir, renklere dokunmak ve her tonunu ayırt etmek de farkındalığınızı arttırır. Bu yüzden boyama yapmak zihinsel açıdan da son derece faydalıdır. Bu yüzden bizim manzaralı sayılarla boyama setlerimizi mutlaka satın almalısınız.

Üstelik boyama setlerimiz her yaştan insana hitap etmektedir. Çocuklar, gençler ve yetişkinler olmak üzere herkes boyama setlerimizi alarak kolayca boyama alışkanlığı edinebilir. Manzaralı boyama setlerimizde, sahil manzaraları, sevimli kasabalar, tarlalar ve köy manzaraları, şehir manzaraları, insan manzaraları, tarihi yapılar, çiçek manzaraları ve rastgele renkli manzaralar yer almaktadır. Tamamen kendi zevklerinize göre bir manzara resmi seçebilirsiniz. Küçük yaştaki çocuklar için boyanması daha kolay olan hobi kitlerimiz de mevcuttur. Daha detaylı manzara resimleri de gençlik çağındakiler ve yetişkinler tercih etmektedir.

Manzaralı Sayılarla Boyama Seti İçin Doğru Adres: Wombhobby.com

Siz de en güzel şekilde hazırlanmış manzaralı sayılarla boyama setleri için bizim İnternet adresimizi mutlaka ziyaret edin. Kendiniz için, çocuklarınız için, hatta bazen yaşlılar için bile uygun manzara resimleri bulabilirsiniz. Manzaralı sayılarla boyama setlerimizi size tamamen profesyonel bir şekilde gönderiyoruz. Resim, tuval ve aparatı sizlere hazır biçimde gelmektedir. Eğer takıldığınız bir yer olursa, sizin için ayrıntılı olarak hazırladığımız kullanım kılavuzunu okuyabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken boyama için kendinize uygun bir alan yaratmak ve boyamaya başlamak. Başlangıçta sadece küçük bir kaba su hazırlamalısınız. Bu suyla boyalarınızı karıştırmalısınız. Bir başka kaba da fırçalarınızı durulamak için su hazırlamanız iyi olacaktır. Çünkü, aynı fırça ile başka bir renk almak da isteyebilirsiniz. Her alan için ayrı fırça almak biraz masraflı olabilir ve sürekli fırça değiştirmek yorucu olabilir. Fırçanızı farklı renge batırmak istediğinizde, suda hafifçe durulamanız yeterli olacaktır. 

Size 3 adet fırça göndermekteyiz. Dilerseniz aynı ya da farklı boyutlarda daha fazla fırça alabilirsiniz. Özellikle çok renkli manzaralarda, renklerin karışmaması için birkaç fırça daha almanız iyi olabilir. Böylece boyamayı daha temiz ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bildiğiniz boyama teknikleri varsa, uygulamayı deneyebilirsiniz. Bizim manzaralı sayılarla boyama setlerimiz üzerinde yeni teknikler denemek oldukça eğlenceli olacaktır. Farklı tekniklerle, renklerle ve manzaralarla eğlencenizi katlayabilirsiniz. Hemen İnternet adresimizi ziyaret edin ve dilediğiniz manzaralı sayılarla boyama setini satın alın.

Manzaralı Sayılarla Boyama Setleri İle Yeni Bir Hobi Kazanın

Kendinize yeni ve harika uğraş edinmek istiyorsanız, boyama sizler için en zevklisi olacaktır. Boyama yapmaya ilk kez başlıyor olsanız bile, asla zorlanmayacaksınız. Manzaralı sayılarla boyama setlerimizde, resim üzerindeki numaralar, boyama yapmanız için size harika bir rehber olacaktır. Bu yüzden, acaba alırsam boşuna mı diye düşünmenize hiç gerek yok. Numaralarla ve size yolladığımız su bazlı akrilik boyalarla dilediğiniz şekilde boyamanızı yapabileceksiniz.

Bizim İnternet sitemizden manzaralı sayılarla boyama seti aldığınızda, aldığınız ürün aynı gün kargoya verilmektedir. Aynı zamanda sizler, kargo ücreti ödeme zahmetinden de kurtardık. Tüm ürünlerimizde kargo ücretsizdir. Ürünlerimizin paketlemesi özenle yapılır. Tuvale ya da manzara resmine hiçbir zarar gelmez. Size gönderdiğimiz su bazlı akrilik boyalarda her renk mevcuttur. Fırçalarınız da oldukça sağlam ve kaliteli bir şekilde size teslim edilir. Fırça sapının çıkması, kırılması ya da fırça kıllarının dökülmesi gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Manzaralı sayılarla boyama setlerimiz, paket içeriğine göre oldukça uygun fiyatlıdır. Size sadece manzara resmi göndermiyoruz. Üzerindeki renkleri sayılarla belirttiğimiz manzara resmi, tuval, tuval için askı aparatı, su bazlı tüm boyalar ve 3 adet fırça gönderiyoruz. Resimlerimiz profesyonelce çizilmiştir. Bizim sitemizden bir kere alışveriş yaptığınızda, tekrar gelmek isteyeceksiniz. Boyama gibi zevkli bir uğraş için, en harika ürünleri sitemizde bulabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR