Büyük Boy Setler

Sanat eseri oluşturmak içi artık profesyonel bir ressam olmanıza gerek yok. Bazı taktiklerle kısa sürede oluşturacağınız resminizi duvarınıza asabilecek sevdiklerinize ellerinizle yaptığınız bu muhteşem eseri hediye edebileceksiniz. Dilediğiniz boya setlerimizi kullanarak, sizlere set içerisinde sunmuş olduğumuz özel resim taslağını, sizlere verilen renk sayı eşleştirmelerini kullanarak tasarlayacaksınız. Resmin birebir aynısını ortaya çıkaracak, diğer resimleriniz için ilham kaynağı bulacaksınız. 

Resimlerde bazı teknik formüller kullanılır ve her sanat eserinin analizini yapmak için biraz da olsa resimden anlıyor olmanız gerekir. Büyük boy sayılarla boyama setimiz sizlere artık resim konusunu daha teknik bilgilerle sunacak. Resim için analiz yapabilme yeteneğine sahip olacaksınız. Bazı sanatsal tablolarda yer alan renk geçişleri, uyumu ve birebir renklerin kullanılması sizleri şaşırtabilir. Renklerle sayıların bir arada kullanıldığı bu yöntemi birçok sanatsal tablo sahibi kullanmıştır. Siz de artık resimlerinizi oluşturduktan sonra aynı resmi sevdiklerinize yapabileceksiniz.

Büyük Boy Setler

Bazı resimler için fazla renk skalasına ihtiyacınız olabilir. Renkli resimler oluşturmak ve daha büyük tablolar ortaya çıkarmak adına elbette biraz zamana ve doğru malzemeye ihtiyaç duyarsınız. Malzemelerin kullanımını yapabilmek, doğru fırça ve sayı kullanmak için taslağa ihtiyaç duyarsınız. Sizler için hazırladığımız büyük boy resim taslağı için en uygun fırçayı sizlere sunuyoruz. Resim yaparken renklerin geçişleri, hangi bölümlerden başlamanız gerektiği önemlidir. Daha keskin ve detay isteyen alanlarda küçük fırçaları kullanmanız gerekebilir. Kendinizi ressam gibi hissedecek, hobileriniz arasında en keyif aldığınız sayılarla boyama olacaktır. Kendi emeğinizi tuvale yansıtacak, dilediğiniz yerde resim yapabileceksiniz. Birbirinden farklı tablolara imzanızı atabilir, emeğinizi hediye olarak sunabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR