2 Ürün Mevcut

Büyük Boy Sayılarla Boyama Seti

Sanat eseri oluşturmak içi artık profesyonel bir ressam olmanıza gerek yok. Bazı taktiklerle kısa sürede oluşturacağınız resminizi duvarınıza asabilecek sevdiklerinize ellerinizle yaptığınız bu muhteşem eseri hediye edebileceksiniz. Dilediğiniz boya setlerimizi kullanarak, sizlere set içerisinde sunmuş olduğumuz özel resim taslağını, sizlere verilen renk sayı eşleştirmelerini kullanarak tasarlayacaksınız. Resmin birebir aynısını ortaya çıkaracak, diğer resimleriniz için ilham kaynağı bulacaksınız. 

Resimlerde bazı teknik formüller kullanılır ve her sanat eserinin analizini yapmak için biraz da olsa resimden anlıyor olmanız gerekir. Büyük boy sayılarla boyama setimiz sizlere artık resim konusunu daha teknik bilgilerle sunacak. Resim için analiz yapabilme yeteneğine sahip olacaksınız. Bazı sanatsal tablolarda yer alan renk geçişleri, uyumu ve birebir renklerin kullanılması sizleri şaşırtabilir. Renklerle sayıların bir arada kullanıldığı bu yöntemi birçok sanatsal tablo sahibi kullanmıştır. Siz de artık resimlerinizi oluşturduktan sonra aynı resmi sevdiklerinize yapabileceksiniz.

Büyük Boy Sayılarla Boyama Setleri

Bazı resimler için fazla renk skalasına ihtiyacınız olabilir. Renkli resimler oluşturmak ve daha büyük tablolar ortaya çıkarmak adına elbette biraz zamana ve doğru malzemeye ihtiyaç duyarsınız. Malzemelerin kullanımını yapabilmek, doğru fırça ve sayı kullanmak için taslağa ihtiyaç duyarsınız. Sizler için hazırladığımız büyük boy resim taslağı için en uygun fırçayı sizlere sunuyoruz. Resim yaparken renklerin geçişleri, hangi bölümlerden başlamanız gerektiği önemlidir. Daha keskin ve detay isteyen alanlarda küçük fırçaları kullanmanız gerekebilir. Kendinizi ressam gibi hissedecek, hobileriniz arasında en keyif aldığınız sayılarla boyama olacaktır. Kendi emeğinizi tuvale yansıtacak, dilediğiniz yerde resim yapabileceksiniz. Birbirinden farklı tablolara imzanızı atabilir, emeğinizi hediye olarak sunabilirsiniz.

Büyük Boy Sayılarla Boyama Setinde Neler Kullanılır?

Büyük boy sayı setlerimizi kullanmanız için öncelikle sizlere sunduğumuz modellerden seçim yapmanız gerekir. Dilediğiniz kadar set alabilir, farklı resimler oluşturabilirsiniz. Büyük boy setlerimiz arasında yer alan çiçeklerin dansı tablosunda 50x65 cm tuvale gerili kanvas, 3 farklı boyutta fırça, 2 set akrilik boya, askı aparat ve kullanım kılavuzu yer alıyor. İster kendinize ister çocuğunuza alarak resim yapma sanatına iyi bir başlangıç yapabileceksiniz. Resmin tam halini küçük ön izleme şeklinde sizlere sunuyoruz. 

Tuval üzerinde yer alan numaralara uygun olarak boyama yapacak ve resminiz bittiğinde ortaya bir eser çıkartacaksınız. Hayatınızda ilk kez resim yapıyor olabilirsiniz. Bu büyük boy sayılarla boyama yapmanıza engel teşkil etmiyor. Kurallara uyuyor olmanız bu anlamda sizlere yardım edecektir. Dilediğiniz yaşta istediğiniz an resim yapmanın verdiği hazzı yaşayabilirsiniz. Sanatın yaşı olmadığı gibi resim yapmanın ruhunuza verdiği enerji kendinizi keşfetmeniz konusunda yardımcı olacak. 

Önemli setlerimiz arasında diğer tablomuz ise Eyfel Kulesi ve Balonlar tablomuzdur. Eyfel Kulesi'ne farklı bir bakış açısı sunan genellikle siyah beyaz resmedilen Eyfel Kulesi'nin daha farklı bir perspektiften anlatımı çok hoşunuza gidecek. Kullanılan renklerin uyumu, renkli ve enerjik görüntüsü odanızı süsleyecek. Eviniz sizin kendi yaşam alanınızdır. Dolayısıyla evinizde kendi emeğinizi sergilemeniz tüm misafirlerinizin hoşuna gidecek, hediye etmenizi isteyecekler. Bu anlamda dilediğiniz resimleri yapabilir, sevdiklerinize anı olarak hediye edebilirsiniz.

Büyük Boy Sayılarla Boyama Setleri İle Tablo Nasıl Boyanır?

Büyük boy sayılarla tablo oluşturmak için sayıları takip etmeniz önemlidir. Akrilik boyalarımızın akmaması ve diğer renklerle karışmaması boyama işleminizi daha kolay yapmanızı sağlar. İster masa üzerinde ister şövale ile istediğiniz her alanda boyama yapmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

3 farklı boyda sunduğumuz fırçaları farklı alanlarda kullanmanız gerekir. Büyük alanlardan başlayarak kalın fırça ile kısa sürede resmin büyük bölümünü tamamlar, diğer fırçalarla detaylara geçebilirsiniz. Bir resimde en fazla zamanı detaylar alır. Profesyonel ressamların bazı resimlerini aylarca hatta yıllar sonra tamamlaması kullandıkları malzeme ya da fırça darbeleridir. Büyük alanlara dahi küçük fırça ile tek tek dokunarak farklı boyut kazandıran ressamlar bu konuda uzun zamanlarını sanatlarına ayırırlar. 

Sizlere sunduğumuz büyük boy tuval ve resim taslağımız ile resme nereden başlayacağınızı bileceksiniz. Büyük alanlardan sonra küçük fırçalar ile detayları boyayacak ortaya muhteşem bir sanat eseri çıkaracaksınız. Işık, zıtlık, detay, keskin hatlar sizlere sunduğumuz fırçalar ile anında ortaya çıkacak. Kullanacağınız birçok işlemde en iyi resmi ortaya çıkararak daha fazla tablo yapmak isteyeceksiniz.

Büyük Boy Sayılarla Boyama Setleri İle Hayatınızı Renklendirin

Resminizi yaparken renkleri uyumlu olarak kullanmanız önemlidir. Resminiz renklendikçe iç huzurunuz artacak, hobinizden tam anlamıyla zevk alacaksınız. Belki de profesyonel ressamlığa ilk adımları büyük sayılarla boyama setimiz ile atacaksınız. Sanatın yaşı yoktur 7'den 77'ye dilediğiniz zaman resimlerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Resim yaparken kullanım kılavuzumuzu okumanız ve fırça seçimlerinizi belirlemeniz önemlidir. Aynı zamandan önemli detaylar arasında fırçanın boya ile nasıl buluşacağı konusu vardır. Fırça kesinlikle tamamen boyaya batırılmamalıdır. 

Akrilik boyalarımız su bazlı olup sadece fırçanın ucu ile alınabilecek kadar kolay kullanıma sahiptir. Renk seçimlerini yaparken numaralandırmalara dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Büyük boy sayılarla boyama setimizin içerisinde yer alan askı aparatımızı kullanarak, tuvalinizi dilediğiniz alana asabilir, resminizi her alanda kolaylıkla yapabilirsiniz. Sürekli yeni eklediğimiz setlerimizden istediğiniz tabloyu seçerek, kendi kanvas tablonuzu ortaya çıkarabilirsiniz.

Büyük Boy Sayılarla Boyama Seti İçin Doğru Adres: Wombhobby.com

Boya malzemelerimizin her zaman birinci kalite olması, resimlerinizin bir sanat galerisinden çıkmasını sağlıyor. Malzeme kalitesi en ünlü ressamların tablosunda değer katan bir unsurdur. Kaliteli malzemelerle üretilen tablolar daha estetik ve canlı durur. Her resimde anlatılmak istenen bir kompozisyon vardır. Öncelikle sanatseverler tarafından resim sergilerinde yorumlanan resimler analizden geçmelidir. 

Siz de büyük boy sayılarla boyama setlerimizle yaptığınız resimleri analiz edebilecek, konuların parçalara ayrılarak nasıl bütünlük oluşturduğunu anlayacaksınız. Birçok resimde birden fazla detay olması ayrı parçalarla işlenmesini gerektirir. Her resim bölümü birbirini tamamlar ve belirli bir düzenle oluşturulması gerekir. Artık profesyonel bir ressam gibi resim yapabilecek, formül uyguladığımız rakamları renklerle kullanacaksınız. Yılların vermiş olduğu boya malzemeleri tecrübemizle sizlere en kullanışlı setlerimizi sunuyoruz. Profesyonel resim yapabilmeniz adına doğru adres olarak hemen sayılarla boyama kategorimizden setlerimizi seçebilirsiniz.

Büyük Boy Sayılarla Boyama Setleri İle Yeni Bir Hobi Kazanın

Hobilerin kişiye verdiği konfor biliniyor. Bu nedenle her birey kendisine en uygun ve zevk veren aktivite ile uğraşmak ister. Resimlerin kişiye verdiği mutluluk ise tarif edilemez. Renklerin size sunacağı enerji, üretme adına katkısı, kendinizi geliştirmenize yönelik avantajları oldukça fazladır. Kendinizi keşfedecek, resim yapabildiğinizi gördükçe yeni eserler ortaya çıkarmak isteyeceksiniz. Her fırça darbesinde stresinizi atacak, sabırlı olacak ve kafanızdaki tüm sıkıntıları ortadan kaldıracaksınız. 

Verimli bir kişi olarak vaktinizi boşa değil, üreterek geçireceksiniz. İsterseniz ailece yapacağını bir etkinlik haline getirerek, çocuklarınıza daha iyi bir rol model olacaksınız. Büyük boy sayılarla daha teknik resimler yapacak, renk uyumunu kaybetmeyeceksiniz. Akrilik boyanın zengin renk yelpazesinden yararlanacak, hayatınıza ren katacaksınız. Evinin dekorasyonuna uygun bir tablo bulamadıysanız üzülmeyin, büyük boy sayı setimiz ile kendi tablonuzu yapabilir, evinize uyumu siz sağlayabilirsiniz. Renklerin ve resim yapmanın gücünü parmaklarınızda hissedin.